Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14168
Stary 15.06.2011, 18:54
Warta zaciera juz rece, bo to chyba jedyny klub z kolejnych, ktory spelni warunki licencyjne. Parodia z LKS'em..po kiego taki klub w ekstraklasie? Kompromitujemy sie, naprawde z tym graniem w innych miastach...
Odpowiedz cytując