Marszałek napisał(a):

W sprawie ŁKS-u jedno słówko. Dla ich dobra nie powinni dostać licencji.
Z tego co czytałem to ichniejszy szef rady nadzorczej- Turek- mówił, że spłacają wszystko na bieżąco, i ubolewał,że gra w I lidze nie przynosi im żadnych korzyści. Teraz zastanawiam się co może im przynieść gra w Ekstraklasie?Kasa od telewizji będzie ale i wydatki nieporównywale. Potrzeba większych niż w pierwszej lidze nakładów finansowych aby coś pokopać, do tego będą wynajmować stadion w Bełchatowie. Rozumiem,że mają na to kasę a nie zapewnienie,że będą mieli.
Podbeskidzie powinno najpierw mieć stadion a później walczyć o awans. Nie odwrotnie.
Ogólnie w tym sezonie nie powinien nikt awansować do Ekstraklasy. ŁKS ani Podbeskidzie nic do ligi nie wniosą. Czy jest sens dopuszczać takie zespoły do E-klasy tylko po to aby się liczba zespołów zgadzała w lidze?
|
Mądrze prawisz!
Niestety, mimo jakiś tam regulacji i wymagań, licencje są przyznawane "na gębę", czyli na obiecanki, ze za chwile wszystko pojdzie w dobrym kierunku.
A niestety sporo klubów, w tym rowniez tych obecnych w E-klasie, dalej nic nie robi.
Wolalbym aby w najwyzszej klasie rozgrywkowej bylo albo mniej zepsolow, ale po prostu zespoly mądrze zarządzane i faktycznie spelniajace wszystkie wymogi licencyjne.