Wyświetl pojedynczy post
sebastian1727
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47849
Stary 15.06.2011, 16:38
No ktoś dzisiaj z wrogiego dla nas klubu wszedł na ambicje naszemu dyrektorowi Stanowi Valcxowi . Czekam na wielkie transfery bo narazie nawet za darmo nikogo porządnego oprócz Ilieva nie ściągneliśmy a jak widać można. A po drugie kiedy ta obrona ma się zgrać skoro jeszcze z 2-3 transfery mają być do formacji obronnej , przez 3 tygodnie śmiechu warte nowy prawy obrońca , nowy lewy obrońca i może środkowy nowy i co i znowu będą się poruszać i ustawiać jak dzieci we mgle a Maaskant będzie się tłumaczył że potrzeba czasu na zgranie.
Odpowiedz cytując