No ktoś dzisiaj z wrogiego dla nas klubu wszedł na ambicje naszemu dyrektorowi Stanowi Valcxowi . Czekam na wielkie transfery bo narazie nawet za darmo nikogo porządnego oprócz Ilieva nie ściągneliśmy a jak widać można. A po drugie kiedy ta obrona ma się zgrać skoro jeszcze z 2-3 transfery mają być do formacji obronnej , przez 3 tygodnie

śmiechu warte nowy prawy obrońca , nowy lewy obrońca i może środkowy nowy i co i znowu będą się poruszać i ustawiać jak dzieci we mgle a Maaskant będzie się tłumaczył że potrzeba czasu na zgranie.