Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18864
Stary 15.06.2011, 16:26
Obecnie nie. Z tym będzie sporo zachodu, bo trzeba wygrodzić drogę dojścia, wewnątrz południowej oddzielić przestrzeń dla kibiców gości (w tym toaletę i kiosk gastronomiczny, ofc jeśli się kiedyś pojawi - trzeba jednak miejsce pod niego również dołączyć do tej strefy) no i postawić płot na samych sektorach trybuny. Najwięcej zachodu będzie z odgrodzeniem drogi dojścia, trzeba postawić płot z 2 stron od podstaw i to nie byle jaki płot. Ktoś musi też za to zapłacić.
Odpowiedz cytując