Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2888
Stary 15.06.2011, 16:16
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Kompletnie nie rozumiem huraoptymizmu kibiców Legii, a tym bardziej niektórych z nas którzy piszą iż zazdroszczą Danijela Ljuboja drużynie ze stolicy.
A gdzie Ty masz ten hurraoptymizm? Oczywiście poza klubem, który pewnie zorganizuje wielką kampanię medialną na fundamentach Ljuboji i Żewłakowa.

U nas raczej są duże wątpliwości i obawa, że to przystopuje rozwój Kucharczyka.

P.S. Tez sie nie moge doczekać opinii weszlo
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując