X-Ray napisał(a):

|
Kompletnie nie rozumiem huraoptymizmu kibiców Legii, a tym bardziej niektórych z nas którzy piszą iż zazdroszczą Danijela Ljuboja drużynie ze stolicy.
|
A gdzie Ty masz ten hurraoptymizm? Oczywiście poza klubem, który pewnie zorganizuje wielką kampanię medialną na fundamentach Ljuboji i Żewłakowa.
U nas raczej są duże wątpliwości i obawa, że to przystopuje rozwój Kucharczyka.
P.S. Tez sie nie moge doczekać opinii weszlo
