Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14157
Stary 15.06.2011, 15:50
@Kociewiak, było wałkowane przed końcem ligi wiele razy: jak Podbeskidzie jest be, to Arka zostaje.
@CMSNero: Arka zostaje, a nawet jakby było odwrotnie to nie Flota wchodzi, o czym pisałem, tylko Bogdanka Łęczna, bo ona jest najwyższą SSA w tabeli I ligi.

O:

Uchwała nr VII/117 z dnia 24 czerwca 2010 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyjęcia Regulaminu Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo Ekstraklasy na sezon 2010/2011:
W sytuacji, gdyby spośród klubów występujących w sezonie 2010/2011 w rozgrywkach Ekstraklasy nie uzyskał licencji na występowanie w następnym sezonie w Ekstraklasie według procedury przewidzianej w Podręczniku Licencyjnym więcej niż jeden klub, kluby te zostaną sklasyfikowane w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2010/2011 zgodnie z liczbą zdobytych punktów, jednakże zostaną przesunięte do I ligi. W takiej sytuacji miejsce w Ekstraklasie zachowują zespoły, które w sezonie 2010/2011 zostały sklasyfikowane na 15 i 16 miejscu.
Ostatnio edytowane przez Bialix : 15.06.2011 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując