Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14156
Stary 15.06.2011, 15:48
0 22 napisał(a):Wyświetl post
W Podbeskidziu są bez kitu bardzo profesjonalni. Na pierwszy rzut oka przypominają mi działaczy Zagłębia Sosnowiec z czasów OE. Od lat walczą o ekstraklasę, od pół roku to wręcz są super faworytem do awansu i... nie robią nic, by przekształcić się w spółkę akcyjną, w sytuacji gdy powszechnie wiadomo, ze jest to absolutny wymóg gry w ekstraklasie.

O stadion to się nawet nie czepiam, bo wiadomo że zbudowanie stadionu to nie jest łatwa sprawa, chociaż mogli coś rezerwowego wymyślić. Ale to ze spółką akcyjną to KOMPROMITACJA.
No właśnie to mnie najbardziej zaskoczyło - od pół roku wiedzieli, że mają dużą szansę na granie w ekstraklasie a tu k...a nie potrafią zrobić podstawowej rzeczy. Tak, jak napisałeś, pewno działacze po fecie z okazji awansu ciężko skacowani stwierdzili, że pasowałoby w końcu przeczytać ten podręcznik wymogów licencyjnych.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując