0 22 napisał(a):

W Podbeskidziu są bez kitu bardzo profesjonalni. Na pierwszy rzut oka przypominają mi działaczy Zagłębia Sosnowiec z czasów OE. Od lat walczą o ekstraklasę, od pół roku to wręcz są super faworytem do awansu i... nie robią nic, by przekształcić się w spółkę akcyjną, w sytuacji gdy powszechnie wiadomo, ze jest to absolutny wymóg gry w ekstraklasie.
O stadion to się nawet nie czepiam, bo wiadomo że zbudowanie stadionu to nie jest łatwa sprawa, chociaż mogli coś rezerwowego wymyślić. Ale to ze spółką akcyjną to KOMPROMITACJA.
|
No właśnie to mnie najbardziej zaskoczyło - od pół roku wiedzieli, że mają dużą szansę na granie w ekstraklasie a tu k...a nie potrafią zrobić podstawowej rzeczy. Tak, jak napisałeś, pewno działacze po fecie z okazji awansu ciężko skacowani stwierdzili, że pasowałoby w końcu przeczytać ten podręcznik wymogów licencyjnych.