Bialix napisał(a):

dulli78, w Bielsku mają piaszczysty stadion i nie są S.A. a muszą. Gdzie tu jakieś zaskoczenie? Muszą na szybko wyrobić papiery, bo inaczej pi*da :]
EDIT: A najwyżej sklasyfikowanym zespołem I ligi, który jest S.A. to tzw. Bogdanka Łęczna, czyli dawny Górnik Łęczna. Szkoda tylko, że jakby chłopaki z Bielska nie dostali licencji, to zostaje Arka...
|
a nie jest tak, że w przypadku nie otrzymania licencji przez klub z pierwszej ligi to awansuje kolejny z I-ej? Jeśli się myle to niech mnie ktoś poprawi.