Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14154
Stary 15.06.2011, 15:45
Bialix napisał(a):Wyświetl post
dulli78, w Bielsku mają piaszczysty stadion i nie są S.A. a muszą. Gdzie tu jakieś zaskoczenie? Muszą na szybko wyrobić papiery, bo inaczej pi*da :]

EDIT: A najwyżej sklasyfikowanym zespołem I ligi, który jest S.A. to tzw. Bogdanka Łęczna, czyli dawny Górnik Łęczna. Szkoda tylko, że jakby chłopaki z Bielska nie dostali licencji, to zostaje Arka...
a nie jest tak, że w przypadku nie otrzymania licencji przez klub z pierwszej ligi to awansuje kolejny z I-ej? Jeśli się myle to niech mnie ktoś poprawi.
Odpowiedz cytując