|
Jak przeczytałem, żę nie dostali licencji, to chciałem już się oburzać, że takim zespołom jak BB należy dawać warunkowo licencję nawet na dwa lata wprzód, bo łatwiej jest spełnić wymogi licencyjne grając w ekstraklasie, niż na jej zapleczu.
Ale TAKIE wpadki? Przecież oni od pół roku wiedzieli, że praktycznie nie mają prawa nie awansować? Co za absurd. Współczuję, bo chciałem ich zobaczyć w e-klasie, poza tym nowy wyjazd by był ;]
|