Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1520
Stary 15.06.2011, 15:13
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie pewne rzeczy nie są na sprzedaż. Rozumiem że ktoś czasem jakiś mecz zobaczy raz tu raz tam ale jak ktoś przyznawał się przez długi czas że Biała Gwiazda leży mu na sercu to od kogoś takiego ja coś wymagam.
Czyli jak agencja reklamowa jest z Warszawy i czesc reklamy jest krecona na stadionie, to ja sie pytam jaki niby stadion mieli wybrac? Narodowy ktory jest w budowie, Polonii czy moze najbardziej reprezentacyjny jaki aktualnie istanieje w Warszawie czyli Legii?

P.S Nowickiego na stadionie nie ma w tej reklamie. Tylko mlodszy aktor ktory gra go w mlodosci.

Paranoja!!!
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując