emj10 napisał(a):

|
Podobno pensja ma być płacona przez zewnętrznego inwestora. Rocznie zarobi 700-800 tys. euro, a do tego pewnie dostał coś za autograf.
|
Z tego co wiadomo to Legie ma też sponsorować T-mobile i widać tego efekty.. A u nas tylko bos i jesteśmy w czarnej dupie:( Brawa dla Legi nawet jeśli by się okazała że na końcu sezonu okaże się patałachem jak Cebral.
PS: Jóźwiak naprawdę wygląda jak baba i coś brał mocnego...;o