Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.06.2011, 15:06
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Podobno pensja ma być płacona przez zewnętrznego inwestora. Rocznie zarobi 700-800 tys. euro, a do tego pewnie dostał coś za autograf.
Z tego co wiadomo to Legie ma też sponsorować T-mobile i widać tego efekty.. A u nas tylko bos i jesteśmy w czarnej dupie:( Brawa dla Legi nawet jeśli by się okazała że na końcu sezonu okaże się patałachem jak Cebral.

PS: Jóźwiak naprawdę wygląda jak baba i coś brał mocnego...;o
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując