Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11694
Stary 15.06.2011, 14:49
To może ja mam jakieś wypaczone poczucie humoru, bo ja w tych ćwiczeniach nic śmiesznego nie widzę. Być może przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że nie jestem niezaspokojonym "chłopcem" i stanowczo wole dziewczyny.
Odpowiedz cytując