Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
2852
15.06.2011, 14:38
jabadabaryba
napisał(a):
Ljuboja MA ZOSTAĆ piłkarzem Legii. No nie powiem, ciekawy MOŻĘ BYĆ transfer.
http://www.transfermarkt.de/de/danij...eler_5630.html
Statystyki statystykami, ale piłkarz znany w całej Europie. Dla naszej ligi BYŁBY to transfer na +
Obecnie nasza liga jest na tyle wymagająca że Gwiazdą to on raczej nie będzie, ale powinien mimo wszystko być wartościowym nabytkiem dla Legii. Z 10-15 bramek strzeli - o ile rozegra pełny sezon.
Angmir
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Angmir
Znajdź inne posty napisane przez Angmir