Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47845
Stary 15.06.2011, 14:37
Czepiacie się Lameya,że sobie nie pograł nie poradził,a tak naprawde nasze zimowe transfery też nie zawsze sobie radziły,Melikson nie dał rady w Maccabi Hajfa,Genkov w Dynamo tak samo,Jaliens grał cały czas w AZ,a jest najsłabszy z całej 3,skoro zimą się udało teraz też się uda,gdyby Lamey był gorszy od Baszczyńskiego to na pewno Marcin grałby u nas bo na pewno zarabia mniej i w dodatku jest polakiem.. Czekajmy na piątek,miejmy nadzieje,że SV spełnia nasze oczekiwania,aaa zapomniałbym chciałem powiedziec,że nasze przygotowania do LM są najlepsze od lat nigdy wcześniej nie robilismy tak szybko transferów,cała kadra może będzie na piątek czyli 17 czerwiec ! przypomnijcie sobie kiedy Lech robił transfery rok temu W SIERPNIU,panowie klub spisuje się na razie rewelacyjnie i nic tylko czekac na LM moim zdaniem,positive thinking panowie jak to mówił Leo B.
Odpowiedz cytując