Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2850
Stary 15.06.2011, 14:26
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Prosta sprawa jeżeli rzeczywiście Ci Polacy sa tacy ^*jowi to dlaczego za granice ściągają właśnie ich, a nie obcokrajowców grających u nas
Coś w tym jest. Zwróćcie uwagę, że Magath dokładając raptem pół miliona euro mógł mieć "absolutną gwiazdę środka pola w Polsce", czyli Stilicia, oddanego z pocałowaniem ręki ("problemy finansowe" Pyrek), a wolał polskiego "nołnejma" z Cracovii, z rozegraną dosłownie jedną udaną połówką sezonu.
Odpowiedz cytując