Angmir napisał(a):

Prosta sprawa jeżeli rzeczywiście Ci Polacy sa tacy ^*jowi to dlaczego za granice ściągają właśnie ich, a nie obcokrajowców grających u nas
|
Coś w tym jest. Zwróćcie uwagę, że Magath dokładając raptem pół miliona euro mógł mieć "absolutną gwiazdę środka pola w Polsce", czyli Stilicia, oddanego z pocałowaniem ręki ("problemy finansowe" Pyrek), a wolał polskiego "nołnejma" z Cracovii, z rozegraną dosłownie jedną udaną połówką sezonu.