Nosalka napisał(a):

|
Z tego co pisał zbymak na jego forum (nie oszukujmy się - często ma dobre informacje) to na lewą strone obrony przewidziani są Paljić i Lamey. Ma przyjść jeszcze prawy i środkowy obrońca, środkowy pomocnik i napastnik.
|
Tylko że wczoraj Maaskoant powiedział że prawa obrona to już temat zamknięty jest Jaliens i Lamey, więc chyba raczej będą szukać kogoś na lewą strone