Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
47841
15.06.2011, 13:52
Z tego co pisał zbymak na jego forum (nie oszukujmy się - często ma dobre informacje) to na lewą strone obrony przewidziani są Paljić i Lamey. Ma przyjść jeszcze prawy i środkowy obrońca, środkowy pomocnik i napastnik.
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka