Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11689
Stary 15.06.2011, 13:46
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
No ciężko ciężko z tym Boguskim będzie. Ale to jest swoją drogą fatum. Żeby mieć 2 zawodników (Boguski i Garguła), którzy normalnie tą ligą by rządzili niepodzielnie i żeby obaj tak skończyli, a właściwie to na dobre nie zaczęli to jest pech.
Następny w kolejce z Bełchatowa czeka Nowak
Odpowiedz cytując