tas de fleia napisał(a):

|
No ciężko ciężko z tym Boguskim będzie. Ale to jest swoją drogą fatum. Żeby mieć 2 zawodników (Boguski i Garguła), którzy normalnie tą ligą by rządzili niepodzielnie i żeby obaj tak skończyli, a właściwie to na dobre nie zaczęli to jest pech.
|
Następny w kolejce z Bełchatowa czeka Nowak
