Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14144
Stary 15.06.2011, 13:44
No będzie pewnie dobra walka o utrzymanie bo na dziś faktycznie wydaje się, że Górnik, Widzew, Korona, ŁKS, Podbeskidzie chyba też mimo wszystko, podobnie może być z Ruchem, jeśli znów sprzedadzą wszystkich lepszych będą tak lekko na krawędzi, no i miejmy nadzieję, że znów do tej walki włączą się pasiaste damy.
Odpowiedz cytując