|
No będzie pewnie dobra walka o utrzymanie bo na dziś faktycznie wydaje się, że Górnik, Widzew, Korona, ŁKS, Podbeskidzie chyba też mimo wszystko, podobnie może być z Ruchem, jeśli znów sprzedadzą wszystkich lepszych będą tak lekko na krawędzi, no i miejmy nadzieję, że znów do tej walki włączą się pasiaste damy.
|