Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1519
Stary 15.06.2011, 13:44
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie pewne rzeczy nie są na sprzedaż. Rozumiem że ktoś czasem jakiś mecz zobaczy raz tu raz tam ale jak ktoś przyznawał się przez długi czas że Biała Gwiazda leży mu na sercu to od kogoś takiego ja coś wymagam.
Dokładnie. Chociaż mimo wszystko z przymrużeniem oka traktuje takie rzeczy.
Mimo wszystko reklama przypadła mi do gustu, piłka nożna dla kibiców.
"Samemu to się można ale ogolić"

Poprawny przekaz, to był pewnie ten mecz przy pustych trybunach z Koroną. Reklama na czasie
Odpowiedz cytując