Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
47836
15.06.2011, 13:09
KOALIK
napisał(a):
No to jeszcze powinno być sześć transferów: prawy, środkowy i lewy obrońca, środkowy pomocnik, skrzydłowy i napastnik.
Co Ty tylko sześć, proponowałbym jeszcze z dziesięć!Puknij się w czoło Koaliku jeden!!!
maxipiter
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxipiter