Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47831
Stary 15.06.2011, 12:21
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Trzeba liczyć że się sprawdzi, ale nie ma co na siłę szukać negatywow
Zgadzam się z agresywnym chomikiem. Jeszcze nie zagrał a już niektórzy wieszają na nim psy.
Odpowiedz cytując