Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22
Offline
#
47831
15.06.2011, 12:21
AgresywnyChomik
napisał(a):
Trzeba liczyć że się sprawdzi, ale nie ma co na siłę szukać
negatywow
Zgadzam się z agresywnym chomikiem. Jeszcze nie zagrał a już niektórzy wieszają na nim psy.
Demogorgon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Demogorgon
Znajdź inne posty napisane przez Demogorgon