Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47830
Stary 15.06.2011, 12:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie ja paliłem głupa udając, że jedyny problem z Lameyem to przegrana rywalizacja o miejsce w składzie swojego byłego klubu.
Nikt tu nie pali glupa, wiadomo ze mial kontuzje, zmiana trenera oraz eksplozja formy konkurenta rowniez mu nie pomogla...
Ja nie mieszam chlopa z blotem.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Znowu nie do końca prawda. Poza PSV grał w słabych klubach (lub będących aktualnie w kryzysie) i (generalnie) słabo sobie w nich radził, przez co często pracodawcy dziękowali mu za usługi.
bzdet, policz ile meczy gral w Eredivise w latach jej swietnosci i ile w Bundeslidze.
Chyba ze wymagasz aby Stan z Basalajem sprowadzali zawodnikow gajacych w podstawowych skladach Ineru, Bayernu, Man U itp

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Trzeba liczyć że się sprawdzi, ale nie ma co na siłę szukać pozytywów.
Trzeba liczyć że się sprawdzi, ale nie ma co na siłę szukać negatywow
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 15.06.2011 o godz. 12:42.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując