Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
14137
15.06.2011, 11:26
Sartre
napisał(a):
krytyka ze strony kibica Lechii jest cokolwiek nie na miejscu (średnia frekwencja 7.200, stadion na 11 tyś ludzi).
Czytaj to co napisał Sartre, bo mojego nie rozumiesz to może ten zrozumiesz, wydrukuj, czytaj kolejny raz.
studio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez studio