Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14137
Stary 15.06.2011, 11:26
Sartre napisał(a):Wyświetl post
krytyka ze strony kibica Lechii jest cokolwiek nie na miejscu (średnia frekwencja 7.200, stadion na 11 tyś ludzi).
Czytaj to co napisał Sartre, bo mojego nie rozumiesz to może ten zrozumiesz, wydrukuj, czytaj kolejny raz.
Odpowiedz cytując