Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47810
Stary 15.06.2011, 11:08
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
hehe marzyciel ja cieszyłbym się gdyby przyszedł ten długo ocziekiwany lewy obrońca i napastnik...
Na tą chwilę to tak wygląda:

Bramkarze: Pareiko, Jovanić, Kurto
Boczni obrońcy: Lamey, Paljić
Stoperzy: Chavez, Jaliens, Bunoza
Defensywni pomocnicy: Sobolewski, Wilk
Środkowi pomocnicy: Jirsak
Rozgrywający: Melikson, Garguła
Skrzydłowi: Małecki, Kirm, Iliev
Napastnicy: Genkow, Boguski.

Plus tacy piłkarze jak Kowalski, Burliga, Brud i z ME.
Odpowiedz cytując