tomasz_19 napisał(a):

hehe marzyciel ja cieszyłbym się gdyby przyszedł ten długo ocziekiwany lewy obrońca i napastnik...
|
Na tą chwilę to tak wygląda:
Bramkarze: Pareiko, Jovanić, Kurto
Boczni obrońcy: Lamey, Paljić
Stoperzy: Chavez, Jaliens, Bunoza
Defensywni pomocnicy: Sobolewski, Wilk
Środkowi pomocnicy: Jirsak
Rozgrywający: Melikson, Garguła
Skrzydłowi: Małecki, Kirm, Iliev
Napastnicy: Genkow, Boguski.
Plus tacy piłkarze jak Kowalski, Burliga, Brud i z ME.