Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47800
Stary 15.06.2011, 10:50
crate digger napisał(a):Wyświetl post
jak grał w rezerwach to w rytmie meczowym jest. dodatkowo, na pewno jest spragniony gry na wyższym poziomie niż wcześniej wymienione rezerwy, plus motywacja do rozruszania na nowo troche swojej kariery. To może wyrównać pewne niedociągnięcia związane z brakiem gry. ma 30 lat. w tym wieku to co miał umieć już się nauczył. POZA TYM, JESZCZE NIE ZAGRAŁ NAWET RUNDY W BARWACH WISŁY.
No proszę, zawsze da się znaleźć jakiś plus. Może kupujmy zawodników kulawych, bo oni będą chcieli udowodnić, że potrafią grać jak zdrowi? Albo pogrążonych w depresji, bo będą chcieli się z niej wyrwać?
Odpowiedz cytując