Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9857
Stary 15.06.2011, 10:42
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Nic nie jest niemozliwe. Jestem zdania, ze gdyby naprawde istnial temat Sobiecha i chciano by go w Wisle to Valckx doszedlby do porozumienia z Wojciechowskim.
nie sądze. JW to tylko kasa większa niż 1mln euro by zadowoliła o to by się rozbiły negocjacje
Odpowiedz cytując