albert02 napisał(a):

|
Nic nie jest niemozliwe. Jestem zdania, ze gdyby naprawde istnial temat Sobiecha i chciano by go w Wisle to Valckx doszedlby do porozumienia z Wojciechowskim.
|
nie sądze. JW to tylko kasa większa niż 1mln euro by zadowoliła

o to by się rozbiły negocjacje