Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
Od: 01.2011
Offline
#
47793
15.06.2011, 10:42
z fb:
"Za chwilę będzie małe BUM, które oznaczać będzie koniec pewnej bardzo długiej sagi"
kojot_12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kojot_12
Znajdź inne posty napisane przez kojot_12