Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14133
Stary 15.06.2011, 10:35
Przeciez to nie było do Ciebie




I tak ta dyskusja jest teraz bezsensowna, można by do niej wrócić gdy te trzy wyżej wymienione ekipy będą grały w jednej lidze
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 15.06.2011 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując