Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47791
Stary 15.06.2011, 10:11
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
zgodnie z prawem bosmana zawodnik któremu zostało półroku kontraktu może podpisac umowe z innym klubem. Oczywiscie oficjalnie bedzie zawdonikiem swojego nowego klubu po wygasnieciu starego kontraktu.
Jak działa prawo Bosmana to wiem. Miałem na myśli tą drugą kwestie. No bo jeśli nie jest oficjalnie Naszym zawodnikiem to bez zgody obecnego klubu ćwiczyć z Nami też nie może. I wtedy czy chcemy czy nie dołączy do Nas od 1 lipca. Ciekawe czy faktycznie tak będzie...?


Z tego artykułu co podał DrunkenBear wynika, że jednak Lamey będzie szykowany na pierwszy skład i nie należy oczekiwać jeszcze jednego prawego obrońcy. Oby Stan z Robertem byli pewni tego co robią... Sam zawodnik mówi to co pisali niektórzy kibice Angielscy na forum Leicester, że nie do końca było tak że był za słaby tylko po prostu nie był faworytem Erikssona i co ciekawe zapewnił, że nie miał przewlekłych kontuzji.. Ciekawe ciekawe, oby było to wszystko prawdą.
Odpowiedz cytując