Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9853
Stary 15.06.2011, 10:08
na tej samej podstawie ja tez mógłbym być zmiennikiem parejki bo nie ma podstaw twierdzić że jestem kiepskim bramkarzem (nigdy na tej pozycji nie grałem). sęk w tym by mieć podstawy do twierdzenia że Filip ma potencjał być wartościowym zmiennikiem Siergieja
Odpowiedz cytując