|
na tej samej podstawie ja tez mógłbym być zmiennikiem parejki bo nie ma podstaw twierdzić że jestem kiepskim bramkarzem (nigdy na tej pozycji nie grałem). sęk w tym by mieć podstawy do twierdzenia że Filip ma potencjał być wartościowym zmiennikiem Siergieja
|