Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47790
Stary 15.06.2011, 10:05
jak grał w rezerwach to w rytmie meczowym jest. dodatkowo, na pewno jest spragniony gry na wyższym poziomie niż wcześniej wymienione rezerwy, plus motywacja do rozruszania na nowo troche swojej kariery. To może wyrównać pewne niedociągnięcia związane z brakiem gry. ma 30 lat. w tym wieku to co miał umieć już się nauczył. POZA TYM, JESZCZE NIE ZAGRAŁ NAWET RUNDY W BARWACH WISŁY.
Odpowiedz cytując