Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47789
Stary 15.06.2011, 10:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ostro, ostro.

Problem w tym, że jeżeli zawodnik przez rok nie grał, to nie wiadomo kiedy i czy w ogóle dojdzie do formy. Wystarczy zobaczyć w jakim stanie wraca większość naszych asów grzejących ławki.
Na korzyść Lameya przemawia fakt że został wyszkolony w Holandii a nie u nas.
Odpowiedz cytując