|
Chyba was pogięło. Przecież w reklamie nie mówi na jaki klub chodzi, a na 100% jak w scenariuszu było, że teraz Nowicki wychodzi na stadion, to pojechali kręcić na pierwszy - lepszy zbudowany. Chyba sobie nie wyobrażacie, że Nowicki powie do reżysera, że domaga się "...kręcenia na tle niebieskich siedzonek, a nie zielonych a w ogóle to retrospektywa więc powinny byc wały ziemne i ławki!"
Jak już się czepiamy szczegółów, to w migawkach biegaja piłkarze w czerwonych koszulkach, a nie zielonych. Paranoja.
A z tym kibicowaniem-nie kibicowaniem - celebryci na stare lata tak mają, że zaczynają pierdoły gadać. Nowicki, że mu aktualna Wisła nie pasuje, a np. Pilch, że już nie jest za Cracovią i tak dalej.... a wiadomo, ze jeden to piesek, a drugi żydek i tyle..
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|