A jaka jest różnica w przychodzeniu na mecz swojej drużyny na porządnym stadionie a na kurniku z lat 40? Nie idziesz bo co? Beton stary? Płot zardzewiały? Inaczej się stoi? Jeszcze gdyby to pisał ktoś z Wisły czy Legii gdzie mają lepszą frekwencję to bym zrozumiał ale to pisze koleś, gdzie jego drużyna ma gorszą frekwencję a mimo wszystko chyba większy potencjał
