Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14129
Stary 15.06.2011, 09:48
A jaka jest różnica w przychodzeniu na mecz swojej drużyny na porządnym stadionie a na kurniku z lat 40? Nie idziesz bo co? Beton stary? Płot zardzewiały? Inaczej się stoi? Jeszcze gdyby to pisał ktoś z Wisły czy Legii gdzie mają lepszą frekwencję to bym zrozumiał ale to pisze koleś, gdzie jego drużyna ma gorszą frekwencję a mimo wszystko chyba większy potencjał
Odpowiedz cytując