PANDEM0NIUM napisał(a):

|
O ile o transferze Despotovica wiemy z serbskich mediów o tyle skąd wiemy o naszych zakusach na Bittona? Czy to było podawane gdzieś w izraelskich mediach? Czy może tylko w naszych fachowych polskich?
|
O ile dobrze pamiętam, to z tego samego źródła, które informowało o RvN i o mitycznych 6mln euro na transfery. Lepiej się wstrzymać i zaczekać co najbliższe 2 tygodnie przyniosą...