Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18858
Stary 15.06.2011, 09:33
Pero napisał(a):Wyświetl post
"drewniane barierki zastąpią pulpity" co parodia
Jak się nic nie dzieje trzeba się chwalić byle g****m. To taka oczywista oczywistość w stylu: te rusztowania służące do ocieplania budynku zostaną rozebrane...Co do stadionu jestem za tym, żeby grac przy wszystkich trybunach i robic w zimie. Już wiele razy nam mówiono że zamknięcie trybuny na krótki czas umożliwi szybsze zakończenie prac a jest to kłamstwo...Potem ciagnie się to w nieskończoność.

PiotrG, rzeczowy z Ciebie gościu mądrze zwykle prawisz, ale z tym dokończeniem stadionu przez Wisłę (nawet jeśli będzie LM) to się rozmarzyłeś Chciaż chciałbym by tak się stało...
Odpowiedz cytując