Jak się nic nie dzieje trzeba się chwalić byle g****m. To taka oczywista oczywistość w stylu: te rusztowania służące do ocieplania budynku zostaną rozebrane...Co do stadionu jestem za tym, żeby grac przy wszystkich trybunach i robic w zimie. Już wiele razy nam mówiono że zamknięcie trybuny na krótki czas umożliwi szybsze zakończenie prac a jest to kłamstwo...Potem ciagnie się to w nieskończoność.
PiotrG, rzeczowy z Ciebie gościu mądrze zwykle prawisz, ale z tym dokończeniem stadionu przez Wisłę (nawet jeśli będzie LM) to się rozmarzyłeś

Chciaż chciałbym by tak się stało...