Sobiecha lepiej porównywać z Boguskim niż Genkovem. Rafał grał lepiej niż dobrze przed kontuzją, wszyscy mówili, że to przyszłość Reprezentacji Polski na Euro. Ale złapał kontuzję i nie może ciągle wrócić do jakiejś formy.
Masa zawodników nie wraca do pełni formy po kontuzjach. Garguła, Dawidowski itd.
Z Sobiechem może być podobnie. Nie wiem czy on jeszcze będzie grał lepiej niż ostatnio w Polonii. Jak dla mnie to miał sezon życia w Ruchu, a teraz obierze kierunek dołowania z formą jak Matusiak.
Paweł Olkowski. Warto na niego popatrzeć i jeśli rzeczywiście to taki talent to przecież 200 tysięcy się szybko zwróci. Ile wart jest Garguła teraz? Nie chcieliby go wziąć w rozliczeniu? Albo lepiej Łobodzińskiego z którym dalej nie da się rozwiązać kontraktu, a oczywiście już u nas przecież i tak nie zagra. I dorzucić jeszcze Kowalskiego
Chciałbym takich transferów. Wybijających się młodych Polaków.