Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47771
Stary 15.06.2011, 08:56
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Tak trochę zmieniając ostatni trend. Pamiętam jak w zimie Stan mówił, że w wakacje będzie łatwiej pozyskać darmowych dobrych zawodników bo większej liczbie graczy kończą się w tym czasie umowy. I teraz moje pytanie. Czy oznaczać to może, że jeśli już kogoś faktycznie dobrego pozyskamy to będzie to po 1 lipca (w większości kontrakty kończą się chyba z końcem czerwca)? Tyle, że wtedy to już będzie bardzo późno. Z drugiej strony Melikson w zimie też po przez komplikacje późno doszedł a umiał szybko wejść w zespół. Jak myślicie ma to jakiś sens? No bo gotówko to chyba możemy się spodziewać najwyżej dwóch transferów o ile wogóle.
zgodnie z prawem bosmana zawodnik któremu zostało półroku kontraktu może podpisac umowe z innym klubem. Oczywiscie oficjalnie bedzie zawdonikiem swojego nowego klubu po wygasnieciu starego kontraktu.
Odpowiedz cytując