|
Prócz kompleksów lokalnych to co Ci ta Korona przeszkadza? Frekwencje ma wyższa niż Pogoń czy Zawisza, pod względem ultras też biją te ekipy na głowę. Szczególnie Pogoń zastanawia gdzie dosięgneli dna pod względem frekwencji i np ostatni mecz oglądało 900 widzów (za 90minut), ale nie tylko ostatni mecz bo cały sezon mieli marny.
Co do Bełchatowa się zgadzam.
|