|
Tak trochę zmieniając ostatni trend. Pamiętam jak w zimie Stan mówił, że w wakacje będzie łatwiej pozyskać darmowych dobrych zawodników bo większej liczbie graczy kończą się w tym czasie umowy. I teraz moje pytanie. Czy oznaczać to może, że jeśli już kogoś faktycznie dobrego pozyskamy to będzie to po 1 lipca (w większości kontrakty kończą się chyba z końcem czerwca)? Tyle, że wtedy to już będzie bardzo późno. Z drugiej strony Melikson w zimie też po przez komplikacje późno doszedł a umiał szybko wejść w zespół. Jak myślicie ma to jakiś sens? No bo gotówko to chyba możemy się spodziewać najwyżej dwóch transferów o ile wogóle.
|