Miejmy nadzieję, że się zdecydowali je jednak zrobić. Trochę nie pasuje, aby piłkarze siedzieli w piwnicznym klimacie. Szatnie i tak mają tragicznie niski standard wykończenia, jeszcze tylko brakuje gołego sufitu i można wrzucać tam ziemniaki. Mam nadzieję, że znajdzie się kasa na porządne wyposażenie tych szatni, po zastawieniu tanich płytek dobrymi meblami efekt będzie znacznie lepszy, niż tanie płytki + tanie meble.
Cytat:
Co do przedstawionych wariantów, myślę, że jest tak:
Jeśli Wisła awansuje do fazy grupowej któregoś z pucharów - będzie chciała cztery trybuny dla widzów i zrobienie oddymiania zimą.
Jeśli nie będzie awansu - pogramy przy trzech trybunach.
|
Dokładnie. Dla stadionu najlepiej, jak awansujemy przynajmniej do fazy grupowej LE. Wtedy będzie realna szansa, że na wiosnę zobaczymy stadion ukończony, z cateringiem. Faza grupowa LM to marzenie, wpływy z biletów i samej LM byłyby takie, że Wisła bez patrzenia się na miasto skończyłaby ten stadion i jeszcze sporo zarobiła.