W sprawie Lameya polecam ten link:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kyle_Naughton
przeczytac, poguglowac, sprawdzic, potem mozecie wrocic i pisac swoje wynurzenia.
Co do samego zawodnika, ograny w silnych ligach tzn nie jest mentalna piza jak niestety wiekszosc osob piszacych ostanio na tym forum. Zatem mozna spokojnie wyciagnac wniosek ze zawodnik bez problemu uniesie presje jesli spotkamy sie w pucharach z mistrzem Azerbejdrzanu, badz Estoni.
Jesli ktos insynuuje przekrerty ktore niby ma krecic Stan powinien dosac automatycznego bana a pozniej zastanowic sie nad soba. Ludzie ogarnijcie sie, mozna krecic jak sie wydaje wiecej niz to za co aktualnie kupuje Wisla.
Plus jesli jest prawda to ze Valckx ma zapisany solidny bonus jesli druzyna "will perform well" to albo Stan jest idiota jesli "dorabia" albo na tym forum sa nieuleczalne przypadki debilizmu. Jakos dziwnie jestem przekonany ze to druge.
P.s. Dolary przeciw orzechom ze jesli tylko Lamey
bedzie zdrowy (odpukac) to bez watpienia bedzie
lepszym zawodnikiem w przekroju calego sezonu od
"fuck hard work" Baszczynskiego.