|
PiotrG, znowu kraczesz. I znowu masz rację.... :(
Co do przedstawionych wariantów, myślę, że jest tak:
Jeśli Wisła awansuje do fazy grupowej któregoś z pucharów - będzie chciała cztery trybuny dla widzów i zrobienie oddymiania zimą.
Jeśli nie będzie awansu - pogramy przy trzech trybunach.
|