Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18854
Stary 15.06.2011, 07:53
PiotrG, znowu kraczesz. I znowu masz rację.... :(

Co do przedstawionych wariantów, myślę, że jest tak:
Jeśli Wisła awansuje do fazy grupowej któregoś z pucharów - będzie chciała cztery trybuny dla widzów i zrobienie oddymiania zimą.
Jeśli nie będzie awansu - pogramy przy trzech trybunach.
Odpowiedz cytując