Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.06.2011, 07:53
Oglądnąłem sobie ww reklamę. Nowicki mówi w niej, że oglądał raz mecz przy pustych trybunach... (kręcone na stadionie Legii). Co do młodości, to kochał się w dziewczynie

http://www.biztok.pl/Jan-Nowicki-twarza-T-Mobile-a1303
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując