sebastian1727 napisał(a):

Obawiam się, że Wiśle pasował będzie bardziej pomysł z grą przy trzech trybunach i tak pewnie będą chcieli, żeby było. Wiąże się to z mniejszym czynszem, a prawdopodobnie i tak trybuny nie byłyby pełne (zależy z kim będą mecze). Pewnie decyzja zapadnie jak będzie znany dokładny terminarz i kto z kim, kiedy. W klubie sobie pewnie usiądą i wszystko ładnie w kilkanaście minut skalkulują co im się będzie bardziej opłacało...bo jednak mimo wszystko to jest biznes.