Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18851
Stary 15.06.2011, 06:38
sebastian1727 napisał(a):Wyświetl post
http://stadiony.net/w_budowie/pol/st...enryka_reymana


a pustaki cały czas nieotynkowane śmiechu warte wykonawca sobie w kulki leci
Obawiam się, że Wiśle pasował będzie bardziej pomysł z grą przy trzech trybunach i tak pewnie będą chcieli, żeby było. Wiąże się to z mniejszym czynszem, a prawdopodobnie i tak trybuny nie byłyby pełne (zależy z kim będą mecze). Pewnie decyzja zapadnie jak będzie znany dokładny terminarz i kto z kim, kiedy. W klubie sobie pewnie usiądą i wszystko ładnie w kilkanaście minut skalkulują co im się będzie bardziej opłacało...bo jednak mimo wszystko to jest biznes.
Odpowiedz cytując