Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47763
Stary 15.06.2011, 00:41
Piszecie ze Lamey jest ogólnie zjebany bo co?Kolor wlosow nie ten ?

Nikt z was go nie zna,nikt go nie widzial ,nikt o nim nie slyszal

skoro Valckx gdzie tam go wypatrzyl ,to nalezy mu sie choc 1% poczatkowego zaufania

nie rozumiem jak mozna jechac po kims jak po lysej kobyle tylko z tej racji ze nie poradzil sobie w Championship(liga troche lepsza niz nasza ,no nie?),nie tacy tam by nie dali rady

wstrzymajcie wiec swoja nieuzasadniona niczym wrogosc do niego az go zaobaczycie na zywo
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując