|
Piszecie ze Lamey jest ogólnie zjebany bo co?Kolor wlosow nie ten ?
Nikt z was go nie zna,nikt go nie widzial ,nikt o nim nie slyszal
skoro Valckx gdzie tam go wypatrzyl ,to nalezy mu sie choc 1% poczatkowego zaufania
nie rozumiem jak mozna jechac po kims jak po lysej kobyle tylko z tej racji ze nie poradzil sobie w Championship(liga troche lepsza niz nasza ,no nie?),nie tacy tam by nie dali rady
wstrzymajcie wiec swoja nieuzasadniona niczym wrogosc do niego az go zaobaczycie na zywo
|