Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.06.2011, 23:00
Angmir napisał(a):Wyświetl post
można kupić dobrego piłkarza za przyzwoite pieniądze Można Można !
a gdzie byś widział dla niego miejsce u nas ? za Meliksona czy za Małeckiego ?

taki zawodnik jak Plizga nie będzie chciał do nas przyjść z jednego prostego powodu - nie będzie wogóle grał . Z podobnych względów nie chce przychodzic np Mączyński , dodajmy nasz wychowanek , zawodnik jak najbardziej na średniaka polskiej ligi .

Jak sobie chłopak pomyśli , mam rywalizować z 2-3 zawodnikami na jedna pozycje to dziękuję . Co innego np taki Iliev ktory jest klasowym graczem i konkurencji na pewno sie nie boi .

Koło się poniekąd zamyka . Na ogranych Polaków w lidze zagranicznej nas nie stać , podobnie jak polskie gwiazdy ligi ( Mierzejewski , Kupisz , Sandomierski ) , natomiast średniaków polskiej ligi raz żal ściągać , a dwa od tego mamy wychowanków do grzania miejsc na trybunach .
Odpowiedz cytując