Wyświetl pojedynczy post
Maratonczyk
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 14.06.2011, 22:11
BTW; widzieliscie nowe koszulki reprezentacji Hiszpanii? chcialbym zeby adidas zrobil tez taki kroj dla nas:(

http://footballfashion.org/wordpress...rsey-camiseta/
Odpowiedz cytując