Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Maratonczyk
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
1742
14.06.2011, 22:11
BTW; widzieliscie nowe koszulki reprezentacji Hiszpanii? chcialbym zeby adidas zrobil tez taki kroj dla nas:(
http://footballfashion.org/wordpress...rsey-camiseta/
Maratonczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maratonczyk
Znajdź inne posty napisane przez Maratonczyk